Lada recepcyjna na miarę stylowego hotelu

Wchodząc do hotelu już od progu goście zwracają uwagę na jego wystrój. Co zrozumiałe im wyższa klasa obiektu, tym większe ma to znaczenie, nawet jednak w hotelach niższej klasy warto, aby jego wygląd wywierał pozytywny wpływ na klientów.

Tym co zazwyczaj rzuca się w pierwszej chwili w oczy w czasie wchodzenia do hotelu są meble w holu, a w szczególności stanowisko recepcji. To tam bowiem pokieruje swoje pierwsze kroki osoba, która najbliższe dni będzie spędzała w hotelowym pokoju, i to bez względu na to, czy pobyt wcześniej zarezerwowała, czy też czyni to dopiero po przybyciu na miejsce.

Duże znaczenie recepcji powinno zatem rzutować na jej odpowiednie przygotowanie. Dobór pracowników o cechach pasujących do wykonywania takiej funkcji to jedna strona medalu. Drugą natomiast jest wyposażenie miejsca ich pracy w odpowiednie meble, na które będą składały się przede wszystkim eleganckie lady do recepcji hotelu, a także przegrody na klucze i szuflady na dokumenty związane z pobytem.

Sama lada powinna wpisywać się w styl panujący w hotelu, stanowiąc w ten sposób przedsmak tego, co gość zobaczy w swoim pokoju. Z tego punktu widzenia nie pełni zatem roli tylko technicznej, a stanowi istotny element hotelowego wyposażenia. Warto o tym pamiętać i poświęcić kilka chwil na dokonanie przemyślanego wyboru i zamówienie gotowego mebla stylem dostosowanego do reszty hotelu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *