Praga: hostel i organizacja całego pobytu w czeskiej stolicy

Historyczna Złota Uliczka, Hradczany oraz Most Karola – są to najważniejsze miejsca i atrakcje turystyczne w Pradze. Ponadto, czeska stolica zachęca również dobrze rozwiniętą bazą gastronomiczną oraz licznymi ciekawymi miejscami, w których po prostu spędzimy dobrze wolny czas.

Do Pragi warto wybrać się praktycznie o każdej porze roku. Latem odpoczniemy na licznych zielonych terenach, a zimą odwiedzimy świąteczne jarmarki: pełne regionalnych przysmaków i grzanych trunków.

Organizacja wycieczki do Pragi

wieden4Weekendowy wyjazd do Pragi jest świetnym pomysłem, gdyż posiadamy w Polsce bardzo dobre połączenie komunikacyjne z czeską stolicą. Dotrzemy tam liniami autokarowymi lub pociągiem z przesiadką w Cieszynie.

Nie powinno być również problemu ze znalezieniem komfortowego noclegu w atrakcyjnej cenie. Praga hostel to miejsce, w którym zarezerwujemy komfortowe pokoje z prywatnymi łazienkami w korzystnych cenach. Ponadto, często wiele z tych obiektów mieści się w ścisłym centrum miasta, które nocą jest pięknie oświetlone i sprzyja długim, romantycznym spacerom.

W Pradze również dobrze zjemy – warto koniecznie wypróbować przepyszne knedliczki lub smażony syr wraz z dużym kuflem czeskiego, ciemnego piwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *